AUDYT SEO

ANALIZA WITRYNY POMOCNA W ROZWOJU POZYCJONOWANIA

 • 150+ wykonanych audytów

Szybki audyt SEO to nowość, która dedykowana jest wszystkim osobom, które chcą zlecić audyt, ale niekoniecznie mają ochotę płacić kilka tysięcy złotych za skomplikowaną i czasochłonną analizę. Podczas szybkiego audytu przyglądam się jedynie najważniejszym aspektom strony, kluczowym dla jej widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Dzięki temu jestem w stanie dostarczyć wyniki analizy do klienta już w ciągu 48 h. Tyle wystarczy, by sprawdzić najważniejsze parametry każdej witryny internetowej i stwierdzić, co można by w niej usprawnić, aby rosła w silne SEO. Dzięki tej usłudze możesz bez tracenia czasu przystąpić do optymalizacji strony i wyprzedzić swoją konkurencję w skutecznych działaniach marketingowych.

Wykorzystaj wiedzę z AUDYTU

Szybki audyt SEO to najlepszy sposób na szybką poprawę kondycji strony. Pomoże Ci przygotować się do dalszych działań, w tym wdrożenia optymalizacji kluczowych dla osiągania wysokich wyników. Zwiększysz dzięki nim ilość i długość sesji użytkowników, a to przełoży się na konwersje. Tylko tutaj za jedyne 500 zł zyskujesz dostarczony w 48 h szczegółowy raport obejmujący analizę wszystkich najważniejszych parametrów Twojej witryny. Napisz do freelancera seo już dziś i zrób pierwszy krok do skutecznego SEO!

ANALIZA WITRYNY POMOCNA W ROZWOJU POZYCJONOWANIA

 • Oszczędzasz czas
 • Oszczędzasz pieniądze
 • Opisane zrozumiałym językiem
 • Omówienie audytu w cenie
 • Zalecenia rozwojowe
 • Dodatkowe pliki wspomagające wdrożenie

Twoje działania marketingowe utknęły w martwym punkcie? Teoretycznie posiadasz ładną stronę internetową, a w praktyce nie przekłada się to ani na wyświetlenia, ani na konwersje? Być może jest to czas na wprowadzenie kluczowych zmian, które poprawią to, co na stronie internetowej najważniejsze – dostosowanie pod wymogi SEO. Pierwszym krokiem w takiej sytuacji zawsze poiwnien być audyt. Jest to nic innego, jak szczegółowa analiza witryny pod kątem czynników mających wpływ na pozycjonowanie. Brane pod uwagę są wszystkie parametry, które mogą mieć znaczenie dla robotów wyszukiwarek, zarówno pośrednio, jak i bezpośrednio. Każdy audyt kończy się oczywiście szczegółowym raportem, który zawiera opis napotkanych problemów oraz sugestię zmian.

Szybki audyt SEO polecam wykonać w każdym momencie. To niezawodny wstęp do optymalizacji strony, która w dalszej perspektywie pomoże Ci zdobyć nowych klientów i rozwijać swój biznes. Istnieją jednak sytuacji, w krytych szybki audyt może być szczególnie pomocny:

 • Jesteś na etapie tworzenia nowej strony internetowej 
 • Zmieniasz silnik strony
 • Podjąłeś działania zmierzające do polepszenia widoczności strony, ale nie przyniosły one rezultatu
 • Chciałbyś zweryfikować jakość usług świadczonych przez agencję SEO, z którą współpracujesz 
 • Zanotowałeś w ostatnim czasie spadek pozycji swojej strony 

Szybki audyt w kwocie od 500 zł netto. Zawiera najważniejsze aspekty seo których poprawa najszybciej przekłada  się na wzrosty. Rozbudowana wersja od 1500zł netto

Po wdrożeniu zmian z audytu pierwsze efekty są widoczne standardowo po około 7 dniach. 

Nie, kwota dotyczy tylko analizy. Wdrożenie zmian wyceniam osobno.

Tak fv zostaje wystawiona po przedpłacie lub w ramach umowy seo

Artur kurczewski

Szybki audyt SEO – celna analiza strony już w 48h

Chciałbyś widzieć, co poprawić na swojej stronie internetowej, aby wyświetlać się na górze wyników wyszukiwania? Nie masz jednak ochoty płacić kilku tysięcy złotych za pełen audyt SEO ani czekać długich dni na otrzymanie raportu? Lubisz działać szybko, skupiając się tylko na najważniejszych kwestiach? Mam tu coś specjalnie dla Ciebie! Szybki audyt SEO to kwintesencja skutecznego marketingu – daj mi 48 h, a przeanalizuję wszystkie najważniejsze aspekty mające wpływ na pozycjonowanie. Bez lania wody, bez przepłacania, bez opóźnień. 

Audyt wykonany szybko i sprawnie. Pomógł mi szczerzej spojrzeć na zagadnienie seo.
MC
Designer
Audyt + omówienie aspektów na wysokim poziomie. Tego potrzebowałem.
Dariusz
CEO DK studio
Szybka wersja audytu fajnie sprawdziła się w moim przypadku. Jasne wypunktowanie tego co przekłada się najbardziej na biznes.
Tomek
Web dev
Pełny audyt pomógł mi poprawić aspekty na sklepie o których nie miałem pojęcia. Dobry kontakt. Polecam
Kamil
CEO CSG

WZROSTY RUCHU KTÓRE POTRZEBUJESZ

Sprawdź moje case study.

Coming soon
 • Audyt
 • 15h 20min
Cooming soon
 • Kampania SEO

Rozwiń biznes dzięki SEO

Zapytaj o dedykowane rozwiązania z zakresu pozycjonowania dla Twojego biznesu. Zwiększ ruch dzięki seo.