Sprawdź cenę konsultacji SEO i zobacz, jak mogę Ci pomóc!

  • 170 + wykonanych konsultacji

30$/h cena konsultacji

Myślisz poważnie o budowaniu ruchu na Twojej stronie, ale nie wiesz, jak zacząć? A może stawiasz pierwsze kroki w świecie pozycjonowania, lecz potrzebujesz porady od kogoś bardziej doświadczonego?

Wsparcie działań SEO – porozmawiaj z ekspertem, zdobądź nowych klientów z ruchu organicznego.

Konsultacje SEO to Twój klucz do świata skutecznego budowania pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google. Tak naprawdę pod nazwą “SEO konsultingu” nie kryje się bowiem nic innego, jak rozmowa z ekspertem od pozycjonowania stron WWW, który przyjrzy się Twojej aktualnej sytuacji i udzieli odpowiedzi w temacie najbardziej nurtujących Cię kwestii.

Nawet godzina konsultacji SEO potrafi wyjaśnić, dlaczego do tej pory Twoje działania mogły nie przynosić efektów oraz nadać im właściwy kierunek w przyszłości. Jeśli nie chcesz w danym momencie decydować się na pełen audyt SEO czy też stałą opiekę SEO nad Twoją witryną – konsultacja może okazać się właśnie tym, czego szukasz.

Sprawdź, co zyskasz dzięki konsultacjom SEO

  • Konsultacje SEO to Twój czas jeden na jeden z ekspertem 
  • To skoncentrowana dawka najważniejszych zagadnień na temat tego, czym jest pozycjonowanie
  • To możliwość weryfikacji, czy podejmowane do tej pory działania przynoszą wystarczające efekty
  • To pomoc tylko w zakresie, w jakim jej potrzebujesz, bez zbędnego chaosu i dodatkowych kosztów

Wsparcie działań SEO – porozmawiaj z ekspertem, zdobądź nowych klientów

Konsultacje SEO to Twój klucz do świata skutecznego budowania pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google. Tak naprawdę pod nazwą “SEO konsultingu” nie kryje się bowiem nic innego, jak rozmowa z ekspertem od pozycjonowania stron WWW, który przyjrzy się Twojej aktualnej sytuacji i udzieli odpowiedzi w temacie najbardziej nurtujących Cię kwestii.

Nawet godzina konsultacji SEO potrafi wyjaśnić, dlaczego do tej pory Twoje działania mogły nie przynosić efektów oraz nadać im właściwy kierunek w przyszłości. Jeśli nie chcesz w danym momencie decydować się na pełen audyt SEO czy też stałą opiekę agencji SEO nad Twoją witryną – konsultacja może okazać się właśnie tym, czego szukasz.

SEO konsultacje – zakres usług

To, jak wyglądają konsultacje SEO zależy od wielu czynników – potrzeb klientów, tego, czy mają oni wcześniej przygotowane pytania, a także od sytuacji danej witryny, specyfiki branży, czy też tego, czy mamy do czynienia z nową stroną, czy istniejącą już dłuższy czas. 

W czasie konsultacji SEO jestem w stanie m.in. pomóc Ci z tworzeniem architektury strony (nagłówki, słowa kluczowe, link building), dokonać podstawowej analizy w Google Analytics, wskazać podstawowe błędy i podpowiedzieć, jakie zmiany warto wdrożyć. 

Konsulting SEO dla każdego. Zamów rozmowę już teraz

Pozycja w wyszukiwarce Google to dziś najlepsza droga do pozyskania klientów i rozwoju biznesu. Skorzystaj z konsultacji i naucz się, w jaki sposób własnymi siłami możesz znaleźć się dwa kroki do przodu przed konkurencją i sprawić, by potencjalni klienci zawsze bez problemu trafili na Twoją stronę!

Konsultacja SEO to czas, który specjalista SEO poświęci wyłącznie Tobie. Krok po kroku przeanalizuje sytuację Twojej witryny w Google i będzie w stanie dostrzec pewne szczegóły, które Tobie mogły zwyczajnie umknąć. Wskaże błędy z zakresu SEO, które mogłeś popełnić, podpowie, jak korzystać z płatnych narzędzi, takich jak Google Analytics czy Google Search Console, czy też wyjaśni, jakie dalsze działania w ramach pozycjonowania powinieneś podjąć.

Konsultacje SEO pomogą Ci usystematyzować dotychczasową wiedzę, zdobyć nowe umiejętności z zakresu technicznego SEO i sprawią, że Twoje próby budowania pozycji strony nareszcie zaczną przynosić efekty.

Przebieg konsultacji SEO zależy w dużej mierze od indywidualnej sytuacji, potrzeb i oczekiwań danego klienta. W praktyce bardzo często klienci zgłaszają się na konsultacje SEO, mając przygotowaną listę konkretnych pytań. W takim wypadku możesz liczyć na to, że podczas rozmowy z ekspertem uzyskasz na nie odpowiedź. 

Jeśli jednak nie masz konkretnych pytań, nie stanowi to problemu. Razem w czasie rzeczywistym przyjrzymy się, jak Twoja strona radzi sobie w wynikach organicznych Google i jak można poprawić sytuację. SEO konsultacje pokierują rozwojem Twojej witryny w takim zakresie, w jakim będziesz tego w danym momencie potrzebować.

W ramach konsultacji SEO otrzymasz solidną, skoncentrowaną dawkę wiedzy o pozycjonowaniu. Nie zostaniesz zasypany mnóstwem informacji, tak jak podczas szkolenia, ale dowiesz się, jak konkretnie działać w internecie w ramach promocji Twojego biznesu. 

Konsultacja SEO służy odpowiedzi na Twoje pytania, poprawie pozycji w wynikach wyszukiwania czy wskazaniu błędów w dotychczasowym postępowaniu. To jedyna w swoim rodzaju okazja, by ktoś przyjrzał się specyfice Twojej branży, poszczególnym elementom Twojej strony i dotychczasowej aktywności w sieci, i na tej podstawie pokazał, co poprawić, aby zyskać realny ruch na stronie internetowej. 

Konsultacje SEO to usługa dla firm, właścicieli sklepów internetowych oraz osób indywidualnych, które potrzebują wsparcia w samodzielnym prowadzeniu działań z zakresu SEO.

To świetna opcja zarówno dla nowych stron, jak i osób, które próbują samemu zrozumieć, jak działa pozycjonowanie już od jakiegoś czasu. To najprostsze rozwiązanie w sytuacji, gdy sam próbujesz zwiększyć ruch na swojej stronie, ale nie do końca rozumiesz treść poradników znalezionych w sieci i czujesz, że przyda Ci się rozmowa z kimś, kto posiada w tym temacie znacznie więcej doświadczenia i wiedzy. 

Cena konsultacji SEO zależy od różnych czynników. Na koszt konsultacji może wpłynąć m.in. czas trwania spotkania, ilość odbytych spotkań, forma konsultacji (osobista, forma video konferencji na Google Meet itp.). Korzystając z konsultacji SEO z naszym ekspertem, zawsze masz jednak pewność tego, że maksymalnie wykorzystasz cały przeznaczony na usługę budżet, otrzymując odpowiedzi na swoje indywidualne pytania i zyskując maksimum czasu i uwagi poświęconego tylko i wyłącznie Twojej stronie WWW. 

SEO konsultacje zazwyczaj są świetną okazją dla klientów do zadawania pytań i uzyskania na nie rzetelnych odpowiedzi. Nie ma jednak obowiązku przychodzenia na spotkanie z wyszczególnioną listą pytań, a nawet z wizją tego, o czym chciałbyś porozmawiać. 

Choć jest to pomocne, nawet bez tego będziemy w stanie przyjrzeć się pozycji Twojej strony w wyszukiwarce oraz podejmowanym dotychczas działaniom i na tej podstawie zdiagnozować problem, i wytyczyć konkretne kierunki postępowania. 

Rozwiń biznes dzięki SEO

Zapytaj o dedykowane rozwiązania z zakresu pozycjonowania dla Twojego biznesu. Zwiększaj ruch już od dziś!