Pozycjonowanie Lokalne

Pozycjonowanie lokalne – najefektywniejsze SEO lokalne dla Twojego biznesu

Szybkie i skuteczne działania lokalne dzięki seo.

SEO dla lokalnego biznesu

Skuteczne SEO Lokalne

 

Prowadzisz lokalny biznes i chciałbyś wyjść na wyższy poziom? Zależy Ci na skuteczniejszym docieraniu do potencjalnych klientów i większych zyskach? Nie wiesz, jak sprawić, by o Twoim niewielkim zakładzie usługowym dowiedzieli się mieszkańcy żyjący w całym danym regionie? Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś TAK, moja oferta na lokalne pozycjonowanie strony to coś właśnie dla Ciebie!

Zaufaj profesjonaliście - korzyści ze współpracy

Jako freelancer SEO działam zawodowo już od ponad 8 lat. Przez ten czas moimi klientami było wiele firm działających na terenie jednego miasta lub jego okolic. Zarówno małe, jak i średnie firmy zauważyły, że dzięki pozycjonowaniu lokalnemu łatwiej, szybciej i skuteczniej docierają z ofertą do potencjalnego klienta. Decydując się na pozycjonowanie regionalne prowadzone przeze mnie, każdy klient ma pewność, że w zamian dostanie wiele korzyści:

 

 • Kompleksowa, odpowiednia optymalizacja strony internetowej

 • Czytelne od samego początku zasady współpracy 

 • Bieżące monitorowanie efektów

 • Indywidualne podejście do klienta

 • Znacznie lepsza widoczność strony w organicznych wynikach wyszukiwania

What We Do

Lokalne pozycjonowanie strony - o co w tym chodzi?

Pozycjonowanie, czyli SEO to działania mające na celu zwiększenie widoczności strony internetowej. W przypadku pozycjonowania lokalnego chodzi o zwiększenie widoczności w danym regionie, a nawet konkretnej miejscowości. Strona WWW będzie się wtedy wyświetlać w wynikach dla zapytań dotyczących konkretnego regionu lub tym użytkownikom, którzy właśnie znajdują się na terenie danego miasta. Współczesne smartfony z dostępem do internetu pozwalają wyszukiwarce Google na dokładne określenie lokalizacji i mogą podpowiedzieć firmy z okolicy. Proces pozycjonowania lokalnego ma za zadanie sprawić, że na szczycie tych wyników znajdzie się właśnie Twoja strona internetowa.

Skuteczne seo

Pozycjonowanie wizytówek oraz seo w wynikach orgacznych

Pozycje w górę

Raportowanie w cyklu stałym

Większe przychody

Zwiększ przychody dzięki seo lokalnemu

Kto powinien zdecydować się na SEO lokalne?

 

Lokalne wyniki wyszukiwania to często najlepszy sposób, by zostać zauważonym przez potencjalnych klientów. Dotyczy to w szczególności małych usługodawców, np. fryzjerów, mechaników, a nawet lekarzy. W ich przypadku nie tylko warto mieć stronę internetową, ale również wypozycjonować ją na frazy lokalne. Będziesz zaskoczony, jak bardzo pomaga to w procesie pozyskiwania klientów. Wiele osób szuka bowiem usług w danej lokalizacji, nie chcąc tracić czasu na dojazdy i nie martwiąc się logistyką dotarcia do odległej miejscowości. Lokalne pozycjonowanie strony przeznaczone jest więc dla każdego przedsiębiorcy działającego na rynku lokalnym lub dla większych firm, które pragną wypromować swoją filię mieszczącą się w konkretnej lokalizacji.

 

pexels-photo-303040.jpeg

Optymalizacja strony i nie tylko - na co możesz liczyć, wybierając pozycjonowanie lokalne u freelancera?

Lokalne pozycjonowanie strony to nie jednorazowe działanie, a proces, na który składa się wiele czynności. Swoją pracę zaczynam od audytu - to niezbędny element zarówno jeśli chodzi o pozycjonowanie regionalne, jak i ogólnopolskie. Dzięki niemu dowiaduję się, jak obecnie dana strona WWW wyświetla się w wyszukiwarkach internetowych na lokalne zapytania, a także, jakie działania optymalizacyjne będą potrzebne. Następnie korzystam z wielu różnych narzędzi, od tych umożliwiających dobór lokalnych fraz kluczowych, do takich jak Google Moja Firma pozwalających zamieścić dane adresowe danej firmy. Na lokalne pozycjonowanie stron składają się więc m.in. takie działania, jak:


 • Audyt SEO

 • Poprawa danych strukturalnych strony

 • Umieszczenie danych uzyskanych od właściciela strony na mapie Google

 • Pozycjonowanie lokalne on site i linkowanie wewnętrzne

 • Dobór fraz kluczowych odnoszących się do SEO lokalnego

 • Content marketing 

17.jpg
climbing-wall-wikimedia-commons.png

SEO lokalne kluczem do sukcesu małych i średnich firm

 

 

Nawet najlepszy produkt na świecie do odniesienia sukcesu potrzebuje skutecznej reklamy. Inaczej nikt się o nim nie dowie. Nie wystarczy więc prowadzić dobrze firmę, czy zaprojektować estetyczną stronę WWW. Pozyskanie klienta wymaga większego nakładu pracy. Równie ważna jest Twoja wizytówka Google, wizerunek w mediach społecznościowych czy też właśnie widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania. Kilka dobrze przeprowadzonych działań, takich jak poprawa danych strukturalnych czy zadbanie o obecność w katalogu firm pomoże Ci wypromować biznes na konkretną lokalizację. Pozwól, bym to właśnie ja zajął się pozycjonowaniem lokalnym dla Twojego biznesu. Gwarantuję, że się nie zawiedziesz.

 

 

 

Dotarcie do lokalnych klientów może być prostsze, niż myślisz. Lokalne pozycjonowanie stron to najskuteczniejsza droga do osiągnięcia tego celu. Już wkrótce to właśnie lokalne wyniki wyszukiwania mogą naprowadzać mieszkańców danego regionu na Twoją firmę i sprawić, że w krótkim czasie zwiększysz zyski ze sprzedaży, i rozwiniesz swój biznes. Nie czekaj dłużej i nie dawaj szans swojej konkurencji, by zrobiła to przed Tobą – postaw na profesjonalne SEO lokalne w najlepszym wydaniu!

Bądź wysoko w wynikach wyszukiwania, zdobądź nowych klientów

Bądź wysoko w wynikach wyszukiwania, zdobądź nowych klientów