Pozycjonowanie Lokalne SEO

Skuteczne seo dla lokalnego biznesu

 • 70+ kampanii lokalnych

Prowadzisz lokalny biznes i chciałbyś wyjść na wyższy poziom? Zależy Ci na skuteczniejszym docieraniu do potencjalnych klientów i większych zyskach? Nie wiesz, jak sprawić, by o Twoim niewielkim zakładzie usługowym dowiedzieli się mieszkańcy żyjący w całym danym regionie? Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś TAK, moja oferta na lokalne pozycjonowanie strony to coś właśnie dla Ciebie!

Wykorzystaj wiedzę z AUDYTU

Jako freelancer SEO działam zawodowo już od ponad 8 lat. Przez ten czas moimi klientami było wiele firm działających na terenie jednego miasta lub jego okolic. Zarówno małe, jak i średnie firmy zauważyły, że dzięki pozycjonowaniu lokalnemu łatwiej, szybciej i skuteczniej docierają z ofertą do potencjalnego klienta. Decydując się na pozycjonowanie regionalne prowadzone przeze mnie, każdy klient ma pewność, że w zamian dostanie wiele korzyści:

Zaufaj profesjonaliście – korzyści ze współpracy

 • Większa widoczność seo na mapach
 • Większa widoczność seo w wynikach organicznych
 • Przystępne raporty seo
 • Dobry kontakt z freelancerem
 • Kompleksowa, odpowiednia optymalizacja strony internetowej
 • Zalecenia rozwojowe
 • Przejrzyste zasady współpracy
 • Bieżące monitorowanie efektów
 •  Indywidualne podejście do klienta

Pozycjonowanie, czyli SEO to działania mające na celu zwiększenie widoczności strony internetowej. W przypadku pozycjonowania lokalnego chodzi o zwiększenie widoczności w danym regionie, a nawet konkretnej miejscowości. Strona WWW będzie się wtedy wyświetlać w wynikach dla zapytań dotyczących konkretnego regionu lub tym użytkownikom, którzy właśnie znajdują się na terenie danego miasta. Współczesne smartfony z dostępem do internetu pozwalają wyszukiwarce Google na dokładne określenie lokalizacji i mogą podpowiedzieć firmy z okolicy. Proces pozycjonowania lokalnego ma za zadanie sprawić, że na szczycie tych wyników znajdzie się właśnie Twoja strona internetowa.

Lokalne wyniki wyszukiwania to często najlepszy sposób, by zostać zauważonym przez potencjalnych klientów. Dotyczy to w szczególności małych usługodawców, np. fryzjerów, mechaników, a nawet lekarzy. W ich przypadku nie tylko warto mieć stronę internetową, ale również wypozycjonować ją na frazy lokalne. Będziesz zaskoczony, jak bardzo pomaga to w procesie pozyskiwania klientów. Wiele osób szuka bowiem usług w danej lokalizacji, nie chcąc tracić czasu na dojazdy i nie martwiąc się logistyką dotarcia do odległej miejscowości. Lokalne pozycjonowanie strony przeznaczone jest więc dla każdego przedsiębiorcy działającego na rynku lokalnym lub dla większych firm, które pragną wypromować swoją filię mieszczącą się w konkretnej lokalizacji.

  Lokalne pozycjonowanie strony to nie jednorazowe działanie, a proces, na który składa się wiele czynności. Swoją pracę zaczynam od audytu – to niezbędny element zarówno jeśli chodzi o pozycjonowanie regionalne, jak i ogólnopolskie. Dzięki niemu dowiaduję się, jak obecnie dana strona WWW wyświetla się w wyszukiwarkach internetowych na lokalne zapytania, a także, jakie działania optymalizacyjne będą potrzebne. Następnie korzystam z wielu różnych narzędzi, od tych umożliwiających dobór lokalnych fraz kluczowych, do takich jak Google Moja Firma pozwalających zamieścić dane adresowe danej firmy. Na lokalne pozycjonowanie stron składają się więc m.in. takie działania, jak:

  • Audyt SEO
  • Poprawa danych strukturalnych strony
  • Obsługa wizytówki Google
  • Pozycjonowanie lokalne on site i linkowanie wewnętrzneDobór fraz kluczowych odnoszących się do SEO lokalnego
  • Content marketing lokalny
  • Dedykowane strategia seo lokalna

   Tak fv zostaje wystawiona po przedpłacie lub w ramach umowy seo

   Dotarcie do lokalnych klientów może być prostsze, niż myślisz. Lokalne pozycjonowanie stron to najskuteczniejsza droga do osiągnięcia tego celu. Już wkrótce to właśnie lokalne wyniki wyszukiwania mogą naprowadzać mieszkańców danego regionu na Twoją firmę i sprawić, że w krótkim czasie zwiększysz zyski ze sprzedaży, i rozwiniesz swój biznes. Nie czekaj dłużej i nie dawaj szans swojej konkurencji, by zrobiła to przed Tobą – postaw na profesjonalne SEO lokalne w najlepszym wydaniu!

   Artur kurczewski

   SEO lokalne kluczem do sukcesu małych i średnich firm

   Nawet najlepszy produkt na świecie do odniesienia sukcesu potrzebuje skutecznej reklamy. Inaczej nikt się o nim nie dowie. Nie wystarczy więc prowadzić dobrze firmę, czy zaprojektować estetyczną stronę WWW. Pozyskanie klienta wymaga większego nakładu pracy. Równie ważna jest Twoja wizytówka Google, wizerunek w mediach społecznościowych czy też właśnie widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania. Kilka dobrze przeprowadzonych działań, takich jak poprawa danych strukturalnych czy zadbanie o obecność w katalogu firm pomoże Ci wypromować biznes na konkretną lokalizację. Pozwól, bym to właśnie ja zajął się pozycjonowaniem lokalnym dla Twojego biznesu. Gwarantuję, że się nie zawiedziesz.

   Audyt wykonany szybko i sprawnie. Pomógł mi szczerzej spojrzeć na zagadnienie seo.
   MC
   Designer
   Audyt + omówienie aspektów na wysokim poziomie. Tego potrzebowałem.
   Dariusz
   CEO DK studio
   Szybka wersja audytu fajnie sprawdziła się w moim przypadku. Jasne wypunktowanie tego co przekłada się najbardziej na biznes.
   Tomek
   Web dev
   Pełny audyt pomógł mi poprawić aspekty na sklepie o których nie miałem pojęcia. Dobry kontakt. Polecam
   Kamil
   CEO CSG

   WZROSTY RUCHU KTÓRE POTRZEBUJESZ

   Sprawdź moje case study.

   Coming soon
   • Audyt
   • 15h 20min
   Coming soon
   • Kampania SEO

   Rozwiń biznes dzięki SEO

   Zapytaj o dedykowane rozwiązania z zakresu pozycjonowania dla Twojego biznesu. Zwiększ ruch dzięki seo.