POZYCJONOWANIE STRON

Pozycjonowanie stron – skuteczne SEO dla stron WWW

 • 70+ projektów

Czy wiesz, że istnieje strategia marketingowa, która może zapewnić Ci stały dopływ klientów? Właśnie to osiągniesz, wybierając usługę “pozycjonowanie stron WWW”! Pozycjonowanie (inaczej SEO) to zbiór działań, które pomogą zwiększyć widoczność strony internetowej Twojej firmy w wynikach wyszukiwania Google. Sprawdź, na czym to polega i dlaczego warto z tej możliwości korzystać!

Pozycjonowanie strony – dla kogo?

Skuteczne pozycjonowanie strony WWW i sklepów internetowych to w obecnych czasach niemal gotowy przepis na dotarcie do klientów. Nie da się ukryć, że większość działań marketingowych skupia się właśnie na przestrzeni internetowej i to obecność w sieci decyduje o zdobyciu klienta, a czasem również o jego zatrzymaniu.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych jest więc skierowane w zasadzie do każdego, kto poważnie myśli o zdobywaniu klientów i rozwoju biznesowym. Przez lata zajmowania się pozycjonowaniem stron WWW zauważyłem jednak, że w kilku sytuacjach moje usługi są szczególnie pożądane.

Można więc śmiało powiedzieć, że pozycjonowanie strony internetowej to coś dla Ciebie, jeśli:

Pozycjonowanie (SEO)

 • Prowadzisz sklep internetowy lub posiadasz stronę firmową, jednak ciężko Ci przebić się przez konkurencję i dotrzeć z ofertą do klientów
 • Zauważyłeś spadek pozycji strony w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek internetowych, bądź też mniejszy ruch na stronie w ostatnim czasie
 • Dokonałeś znacznej zmiany w obrębie strony (np. wdrożenie nowej sekcji w sklepie)
 • Współpracujesz z agencją SEO, jednak nie jesteś zadowolony z dotychczasowych efektów jej działań
 • Jesteś dopiero na etapie tworzenia lub zamawiania nowej strony WWW i zależy Ci, by została ona dobrze zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek

Zastanówmy się wspólnie nad jedną kwestią. Od czego większość z nas, zapewne Ty także, zaczyna poszukiwać usługodawców? Gdzie kierujesz swoje kroki, gdy chcesz zakupić nowy odkurzacz lub potrzebujesz oddać auto do mechanika? Z dużym prawdopodobieństwem dla mnie i dla Ciebie odpowiedź będzie taka sama – otwarcie przeglądarki, a następnie skorzystanie z wyszukiwarki Google.

Podobnie postępują Twoi klienci.

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych to więc określenie na działania, które mają sprawić, że w gąszczu tysięcy podobnych witryn internetowych natrafią oni właśnie na Twoją. Skuteczne pozycjonowanie stron WWW sprawia, że Twoja strona WWW – a więc np. wizytówka firmy czy też sklep internetowy – znajdzie się na samej górze wyników wyszukiwania, wyprzedzając strony WWW konkurencji. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej można przeprowadzić na wiele sposobów, za pośrednictwem różnych działań w obrębie strony. To raczej proces, niż jednorazowy akt i choć bardziej przypomina ewolucję niż rewolucję, również efekty pozycjonowania stron utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku innych działań marketingowych.

Algorytmy Google zmieniają się nieustannie, jednak przemyślana strategia pozycjonowania jest w stanie wyprzedzić o krok działania konkurentów i podnieść widoczność strony szybciej, niż myślisz.

Czynników, które wpływają na pozycję strony, jest wiele. Algorytmy Google wciąż ewoluują i na nowo decydują o kolejności w naturalnych wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google. W ramach pozycjonowania strony internetowej wykonuję więc bardzo wiele działań, dotyczących między innymi takich kwestii:

 • Audyt SEO
 • Optymalizacja strony pod kątem technicznym – np. przyspieszenie ładowania strony, zmiany w kodzie strony
 • Dostosowanie strony do urządzeń mobilnych
 • Analiza konkurencji
 • Linkowanie wewnętrzne
 • Zdobywanie wartościowych linków off-siteDobór odpowiednich słów kluczowych
 • Optymalizacja treści strony i content marketingAnalizy wyników wyszukiwarek internetowych i dalsza optymalizacja strony

Z tego względu ciężko również jednoznacznie stwierdzić, ile trwa pozycjonowanie stron internetowych. W każdym przypadku odpowiedź będzie trochę inna, jednak mało które działania marketingowe przyniosą tak trwałe efekty.

Świat pędzi do przodu, a wyścig o klienta nigdy nie zwalnia. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że tak często specjaliści od Search Engine Optimization są pytani o to, kiedy pojawią się pierwsze efekty pozycjonowania strony. Tymczasem, jak już wspomniałem, pozycjonowanie sklepów internetowych i stron internetowych to proces. Kompleksowe pozycjonowanie stron to jak dokładanie poszczególnych cegiełek, aby na końcu powstała stabilna konstrukcja na lata. W pozycjonowaniu stron internetowych trzeba być cierpliwym, ale za to można spodziewać się faktu, który to czekanie wynagrodzi.

Skuteczne pozycjonowanie strony WWW to Twoja droga do potencjalnych klientów. Efekty pozycjonowania mają bezpośredni wpływ na konwersję i w przypadku wielu firm zadecydowało o sukcesie w branży. Każda zmiana w obrębie witryny, czy to w kodzie strony czy treści strony, ma realny wpływ na pozycję strony w naturalnych wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google. Sprawdź więc sam listę korzyści, którą daje dobrze opracowana i wdrożona strategia pozycjonowania.

 • Lepsza widoczność strony poprzez pojawienie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania wyszukiwarki Google
 • Sprawniejsze działanie witryny pod kątem technicznym, m.in. poprawa szybkości ładowaniaWzrost ruchu na stronie, a więc więcej potencjalnych klientów, którzy mają okazję zapoznać się z Twoją ofertą
 • Wzrost sprzedaży i więcej zasobów czasowych oraz pieniężnych, które pozwalają na rozwój biznesowy

Tak fv zostaje wystawiona po przedpłacie lub w ramach umowy seo

Wycena usługi, jaką jest pozycjonowanie stron internetowych, zależy od wielu czynników. Jest to zagadnienie o podobnym stopniu skomplikowania, co próba znalezienia uniwersalnego czasu, po jakim strona WWW zaczyna wyświetlać się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania wyszukiwarki Google. 

Ostateczną cenę za pozycjonowanie strony WWW zawsze określam tak, aby była ona w stanie pokryć koszty skutecznych, przynoszących realne korzyści dla klienta działań. Biorę pod uwagę zawsze różne czynniki, na których opieram ostateczny cennik za pozycjonowanie strony WWW. 

Wpływ na cenę mają więc m.in.

 • Budżet na działania marketingowe takie jak content marketing, pozyskiwanie wartościowych linków, optymalizację strony
 • Obecna sytuacja serwisu, a także firmy
 • Wielkość branży oraz analiza konkurencji 

W ramach ceny za obsługę SEO (Search Engine Optimization) wliczona jest nie tylko strategia pozycjonowania oraz jej wdrożenie, ale również monitorowania wyników i dalsze działania pod kątem optymalizacji strony.

Artur kurczewski

Freelancer SEO z doświadczeniem. Wypróbuj skuteczne pozycjonowanie stron internetowych z ekspertem

Dlaczego z takim przekonaniem zapewniam Cię, że dokonana przeze mnie optymalizacja strony internetowej pod kątem wyszukiwarek naprawdę przynosi efekty? Ponieważ opieram to na latach doświadczeń. W branży SEO, zajmując się pozycjonowaniem stron internetowych, działam już 8 lat, co dało mi możliwość poznać ją od każdej możliwej strony. Przez ten czas pracowałem dla klientów małych i dużych, stron oraz sklepów, a także dla wielu branż o specyficznym profilu działalności, w tym medycznej.

Właśnie dzięki temu wiem, jak krok po kroku przeprowadzić optymalizację strony, jakie znaczenie ma linkowanie wewnętrzne, czym różni się pozycjonowanie lokalne od ogólnokrajowego, czy też jak należy świadczyć usługi SEO dla sklepów internetowych. Oferuję kompleksową obsługę SEO i dokonanie wszystkich niezbędnych zmian w obrębie witryny oraz raporty okresowe dla klientów. Wszystko w profesjonalnej jakości, ale również atmosferze komfortowej dla obu stron umowy.

Audyt wykonany szybko i sprawnie. Pomógł mi szczerzej spojrzeć na zagadnienie seo.
MC
Designer
Audyt + omówienie aspektów na wysokim poziomie. Tego potrzebowałem.
Dariusz
CEO DK studio
Szybka wersja audytu fajnie sprawdziła się w moim przypadku. Jasne wypunktowanie tego co przekłada się najbardziej na biznes.
Tomek
Web dev
Pełny audyt pomógł mi poprawić aspekty na sklepie o których nie miałem pojęcia. Dobry kontakt. Polecam
Kamil
CEO CSG

Pozycjonowanie stron WWW i sklepów internetowych

Jeśli więc chcesz poprawić widoczność strony w wynikach wyszukiwania, nie czekaj i sprawdź, w jaki sposób optymalizacja strony Twojej firmy pomoże w dotarciu do potencjalnych klientów. Postaw na skuteczne pozycjonowanie lokalne oraz odkryj w jaki sposób przemyślany content marketing, szczegółowa analiza konkurencji czy też linkowanie wewnętrzne wpływają na algorytmy Google i wznoszą Cię na sam szczyt w naturalnych wynikach wyszukiwania. 

Skuteczne pozycjonowanie stron WWW w wykonaniu freelancera seo to zgrabnie użyty content marketing, idealnie dopasowane pozycjonowanie lokalne czy też dokonanie optymalizacji strony pod kątem technicznym. Wszystko w przystępnej cenie i w zgodzie z najnowszą wiedzą na temat marketingu. Oferta dostosowana jest również do rodzaju branży, a jeszcze inaczej podchodzę do tematu, gdy w grę wchodzi pozycjonowanie sklepów internetowych. Niech Twoja strona WWW zawsze znajduje się w top wynikach wyszukiwarek internetowych – to możliwe szybciej i skuteczniej, niż myślisz!

Audyt
 • Audyt
Kampania seo
 • Kampania SEO

Odkryj moc SEO – skutecznie wspinaj się w wynikach wyszukiwania

Postaw na współpracę z freelancerem i mierz wysoko. Pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie sklepów internetowych, optymalizacja strony WWW pod kątem SEO – to wszystko jestem w stanie zaoferować w ramach usługi “pozycjonowanie strony internetowej”. Obserwuj na własne oczy efekty optymalizacji strony WWW i przekonaj się, że wyższe pozycje strony w wynikach wyszukiwania to najlepsza droga dotarcia do potencjalnych klientów. 

Odkryj skuteczne pozycjonowanie stron i pozycjonowanie sklepów internetowych, i wykorzystaj pełen potencjał SEO dla realizacji celów biznesowych. Wejdź na szczyt wyników wyszukiwarek internetowych i przekonaj się, że dobra kampania finansuje się sama!